Dell 6-in-1 USB-C Multiport Adapter
Specifikacije
| Abbreviated Description | |English6-in-1 USB-C Multiport AdapterEnglish| |
| External Color | Gray |
| Interface | USB Type C |
| Provides Ports | USB Gigabit Ethernet DisplayPort HDMI |
| Included Accessories | Quick Start Guide |
| USB 3.2 Gen 2 | 2 (USB 3.2 (type A)); 1 (USB 3.2 (type C)) |
| HDMI | 1 (HDMI (Type A)) |
| DisplayPort | 1 |
| LAN | 1 (RJ-45) |
| Diameter | 69.8 mm |
| Height (mm) | 24.5 mm |
| Nominal Weight | 83.9 g |
| Warranty Products Returnable | Yes |
| Warranty Term (month) | 36 month(s) |
| Warranty validation Criteria | Serial Number |
| Pack Weight Brutto (kg) | 0.1 kg |
| Pack Weight Netto (kg) | 0.35 kg |
| Pieces in pack | 1 |
| Retail Packaging Net Weight Carton | 0.35 kg |
| Retail Packaging Net Weight Plastic | 0.35 kg |
| Packs in Box | 1 |
| Package Type | Retail |
36










