Crucial® X6 4000GB Portable SSD, EAN:
Specifikacije
| Device Location | External |
| Form Factor | Portable |
| Kapacitet | 4 TB |
| Supports Data Channel | USB 3.2 GEN 2 |
| External Data Bit Rate | 10 Gbps |
| External Color | Black |
| Maximum Sequential Read Rate | 800 MB/s |
| USB 3.2 Gen 2 | 1 (USB 3.2 (type C)) |
| Protection From Enviromental Effects | Shock Proof Construction Temperature Proof Vibration-Resistant |
| Platform Compability | PC Mac Android Xbox PlayStation |
| Warranty Products Returnable | Yes |
| Warranty Term (month) | 36 month(s) |
| Warranty validation Criteria | Serial Number |
| Pack Weight Brutto (kg) | 0.075 kg |
| Pack Weight Netto (kg) | 0.042 kg |
| Pieces in pack | 1 |
| Box Weight Brutto (kg) | 0.04 kg |
| Retail Packaging Net Weight Carton | 0.041 kg |
| Retail Packaging Net Weight Plastic | 0.041 kg |
| Packs in Box | 1 |
| Package Type | Retail |
36










