Crucial Pro OC 64GB (2X32GB) DDR5-6400
Specifikacije
| Tehnologija memorije | DDR5 SDRAM |
| Kapacitet | 32 GB |
| Količina modula | 2 |
| Ukupni kapacitet | 64 GB |
| Format memorije | DIMM 288-pin |
| Brzina memorije | 6400MHz(PC5-51200) |
| CAS latencija | CL40 |
| TRCD | 40 |
| TRP | 40 |
| TRAS | 84 |
| Značajke memorije | Unbuffered XMP 3.0 AMD EXPO |
| Kompatibilnost | PC |
| Nominalni napon | 1.1 V |
| Max. napon | 1.35 V |
| Hlađenje | Heatsink |
| Boja | Crna |
| Jamstvo u Hrvatskoj | Da |
| Jamstveni rok (mjeseci) | 99999 mjeseci(a) |
| Validacija jamstva | Serijski broj |
| Dužina (mm) | 15 mm |
| Širina (mm) | 90 mm |
| Visina (mm) | 170 mm |
| Bruto težina (kg) | 0.098 kg |
| Neto težina (kg) | 0.1 kg |
| Količina u pakiranju | 2 |
| Dužina kutije (mm) | 10.5 mm |
| Širina kutije (mm) | 180 mm |
| Visina kutije (mm) | 133 mm |
| Bruto težina kutije (kg) | 0.1 kg |
| Težina kartona | 0.1 kg |
| Težina plastike | 0.1 kg |
| Količina u kutiji | 1 |
| Vrsta pakiranja | Maloprodajno |
| EAN kod | 649528945709 |
99999










