Crucial Pro 64GB Kit (2x32GB) DDR4-3200
Specifikacije
| Memory Technology | DDR4 SDRAM |
| Kapacitet | 32 GB |
| Memory Modules Quantity | 2 |
| Total Storage Capacity | 64 GB |
| Memory Form Factor | DIMM 288-pin |
| Memory Speed | 3200MHz(PC4-25600) |
| CAS Latency | CL22 |
| Memory Features | Two DDR Channels Unbuffered |
| Compliant Devices | PC |
| Nominal Supply Voltage | 1.2 V |
| Warranty Products Returnable | Yes |
| Warranty Term (month) | 99999 month(s) |
| Warranty validation Criteria | Serial Number |
| Pack Weight Brutto (kg) | 0.01 kg |
| Pack Weight Netto (kg) | 0.01 kg |
| Pieces in pack | 1 |
| Box Weight Brutto (kg) | 0.01 kg |
| Retail Packaging Net Weight Carton | 0.01 kg |
| Retail Packaging Net Weight Plastic | 0.01 kg |
| Packs in Box | 1 |
| Package Type | Retail |
| EAN Code | 649528937797 |
99999










