Crucial Pro 16GB DDR5-6000 UDIMM CL48
Specifikacije
| Tehnologija memorije | DDR5 SDRAM |
| Kapacitet | 16 GB |
| Količina modula | 1 |
| Ukupni kapacitet | 16 GB |
| Format memorije | DIMM 288-pin |
| Brzina memorije | 6000MHz(PC5-48000) |
| CAS latencija | CL48 |
| TRCD | 48 |
| TRP | 48 |
| Značajke memorije | Unbuffered XMP 3.0 AMD EXPO |
| Kompatibilnost | PC |
| Nominalni napon | 1.1 V |
| Jamstvo u Hrvatskoj | Da |
| Jamstveni rok (mjeseci) | 99999 mjeseci(a) |
| Validacija jamstva | Serijski broj |
| Dužina (mm) | 133.3 mm |
| Širina (mm) | 6.9 mm |
| Visina (mm) | 31.9 mm |
| Bruto težina (kg) | 0.06 kg |
| Neto težina (kg) | 0.05 kg |
| Količina u pakiranju | 1 |
| Dužina kutije (mm) | 8.1 mm |
| Širina kutije (mm) | 180 mm |
| Visina kutije (mm) | 133 mm |
| Bruto težina kutije (kg) | 0.05 kg |
| Težina kartona | 0.05 kg |
| Težina plastike | 0.05 kg |
| Količina u kutiji | 1 |
| Vrsta pakiranja | Maloprodajno |
| EAN kod | 649528939661 |
99999










