Crucial P510 2TB PCIe Gen5 NVMe
Specifikacije
| Vrsta | Interni |
| Format | M.2 22x80mm |
| Kapacitet | 2 TB |
| Podatkovni kanal | PCIe NVMe 5.0 x 4 |
| Standardi | RoHS, REACH SVHC |
| Tehnologija memorije | 3D NAND |
| Tehnologija flash memorije | Triple-Level Cell |
| Dodaci | Brzi priručnik |
| Boja | Crna |
| Max. brzina nasumičnog čitanja | 1500000 IOPS |
| Max. brzina nasumičnog pisanja | 1500000 IOPS |
| Brzina čitanja | 10000 MBps |
| Brzina pisanja | 8700 MBps |
| TBW | 1200 TB |
| SSD značajke | NVMe Support Heatsink |
| Jamstvo u Hrvatskoj | Da |
| Jamstveni rok (mjeseci) | 60 mjeseci(a) |
| Validacija jamstva | Serijski broj |
| Dužina (mm) | 27 mm |
| Širina (mm) | 159 mm |
| Visina (mm) | 98 mm |
| Bruto težina (kg) | 0.04 kg |
| Neto težina (kg) | 0.042 kg |
| Količina u pakiranju | 1 |
| Bruto težina kutije (kg) | 0.04 kg |
| Količina u kutiji | 1 |
| Vrsta pakiranja | Maloprodajno |
| EAN kod | 649528946263 |
60










