Crucial 8GB DDR5-4800 SODIMM CL40 (16Gbit)
Specifikacije
| Memory Technology | DDR5 SDRAM |
| Kapacitet | 8 GB |
| Memory Modules Quantity | 1 |
| Total Storage Capacity | 8 GB |
| Memory Form Factor | SODIMM 262-pin |
| Provides Error Checking Method | Non-ECC |
| Memory Speed | 4800MHz(PC5-38400) |
| CAS Latency | CL40 |
| Memory Features | Unbuffered |
| Compliant Devices | Notebook Other |
| Nominal Supply Voltage | 1.1 V |
| Warranty Products Returnable | Yes |
| Warranty Term (month) | 99999 month(s) |
| Warranty validation Criteria | Serial Number |
| Pack Weight Brutto (kg) | 0.01 kg |
| Pack Weight Netto (kg) | 0.01 kg |
| Pieces in pack | 1 |
| Box Weight Brutto (kg) | 0.06 kg |
| Retail Packaging Net Weight Carton | 0.01 kg |
| Retail Packaging Net Weight Plastic | 0.01 kg |
| Packs in Box | 5 |
| Package Type | Retail |
| EAN Code | 649528906519 |
99999










