CPU Desktop Intel Ultra 9 285
Specifikacije
| Artikl | BX80768285SRQD4 |
| Proizvođač | INTEL |
| Vrsta proizvoda | CPU Desktop |
| CPU | INTEL Core Ultra 9 Processor 285 |
| Podnožje | 1851 |
| P-core radni takt | 2.5 GHz |
| E-core radni takt | 1.9 GHz |
| Turbo radni takt | 5.60 GHz |
| P-core turbo radni takt | 5.4 GHz |
| E-core turbo radni takt | 4.6 GHz |
| Količina jezgri | 24 |
| P-core količina | 8 |
| E-core količina | 16 |
| Broj threadova | 24 |
| Naziv jezgre | Arrow Lake |
| L2 cache | 40 MB |
| CPU cache | 36 MB |
| Značajke | Enhanced SpeedStep Technology Execute Disable Bit Intel Trusted Execution Technology Intel Virtualization Technology Intel Active Management Technology Streaming SIMD Extensions 4.1 Streaming SIMD Extensions 4.2 Intel vPro Technology Thermal Monitoring Technologies Advanced Vector Extensions 2.0 Intel Turbo Boost Technology 2.0 Intel Virtualization for Directed I/O Intel Virtualization Technology with Extended Page Tables (EPT) Intel AES New Instructions Intel 64 Idle States (C-states) Intel Secure Key Intel Stable Image Platform Program (SIPP) Intel Quick Sync Video Intel Turbo Boost Max Technology 3.0 Intel OS Guard Intel Thermal Velocity Boost Intel Deep Learning Boost Intel Thread Director Intel Speed Shift Technology Intel Volume Management Device (VMD) Mode-based Execute Control (MBE) Intel Control-Flow Enforcement Technology PCI Express 5.0 Support Intel Boot Guard Intel Standard Manageability (ISM) Intel Threat Detection Technology (TDT) Intel One-Click Recovery Intel Total Memory Encryption – Multi Key Intel Remote Platform Erase (RPE) Intel AI Boost Intel Gaussian & Neural Accelerator 3.5 |
| Set instrukcija | 64 bit |
| Max. TDP | 182 W |
| Vrsta memorije | DDR5 |
| Max. podržana memorija | 256GB |
| RAM kanali | 2 |
| Max. brzina memorije | 6400MHz(PC5-51200) |
| Max. PCIE kanala | 24 |
| Max. DMI kanala | 8 |
| GPU | INTEL Graphics |
| GPU radni takt | 300 MHz |
| Hlađenje | Cooling Fan |
| Jamstvo u Hrvatskoj | Da |
| Jamstveni rok (mjeseci) | 36 mjeseci(a) |
| Validacija jamstva | Serijski broj |
| Bruto težina (kg) | 0.72 kg |
| Količina u pakiranju | 1 |
| Količina u kutiji | 1 |
| Vrsta pakiranja | Box |
| EAN kod | 5032037282390 |
36










