CPU Desktop Intel Ultra 7 265KF
Šifra artikla: BX80768265KFSRQCU
Specifikacije
| Artikl | BX80768265KFSRQCU |
| Proizvođač | INTEL |
| Vrsta proizvoda | CPU Desktop |
| CPU | INTEL Core Ultra 7 Processor 265KF |
| Podnožje | 1851 |
| P-core radni takt | 3.9 Gh |
| E-core radni takt | 3.3 Gh |
| Turbo radni takt | 5.50 GHz |
| P-core turbo radni takt | 5.4 Gh |
| E-core turbo radni takt | 4.6 Gh |
| Količina jezgri | 20 |
| P-core količina | 8 |
| E-core količina | 12 |
| Broj threadova | 20 |
| Naziv jezgre | Arrow Lake |
| L2 cache | 36 MB |
| CPU cache | 30 MB |
| Značajke | Enhanced SpeedStep Technology Execute Disable Bit Intel Trusted Execution Technology Intel Virtualization Technology Streaming SIMD Extensions 4.1 Streaming SIMD Extensions 4.2 Thermal Monitoring Technologies Advanced Vector Extensions 2.0 Intel Turbo Boost Technology 2.0 Intel Virtualization for Directed I/O Intel Virtualization Technology with Extended Page Tables (EPT) Intel AES New Instructions Intel 64 Idle States (C-states) Intel Secure Key Intel Turbo Boost Max Technology 3.0 Intel OS Guard Intel Deep Learning Boost Intel Thread Director Intel Speed Shift Technology Intel Volume Management Device (VMD) Mode-based Execute Control (MBE) Intel Control-Flow Enforcement Technology PCI Express 5.0 Support Intel Boot Guard Intel Standard Manageability (ISM) Intel AI Boost Intel Gaussian & Neural Accelerator 3.5 |
| Set instrukcija | 64 bit |
| TDP | 125 W |
| Max. TDP | 250 W |
| Vrsta memorije | DDR5 |
| Max. podržana memorija | 192GB |
| RAM kanali | 2 |
| Max. brzina memorije | 6400MHz(PC5-51200) |
| Max. PCIE kanala | 24 |
| Max. DMI kanala | 8 |
| GPU | No |
| Jamstvo u Hrvatskoj | Da |
| Jamstveni rok (mjeseci) | 36 mjeseci(a) |
| Validacija jamstva | Serijski broj |
| Bruto težina (kg) | 0.085 kg |
| Količina u pakiranju | 1 |
| Količina u kutiji | 1 |
| Vrsta pakiranja | Box |
| EAN kod | 5032037281980 |
36










