CPU Desktop Intel Ultra 5 250KF
Šifra artikla: BX80768250KFSA4V3
Specifikacije
| Artikl | BX80768250KFSA4V3 |
| Proizvođač | INTEL |
| Vrsta proizvoda | CPU Desktop |
| CPU | Intel Core Ultra 5 Processor 250KF Plus |
| Podnožje | 1851 |
| Radni takt | 4.20 GHz |
| P-core radni takt | 4.2 GHz |
| E-core radni takt | 3.3 GHz |
| Turbo radni takt | 5.30 GHz |
| P-core turbo radni takt | 5.3 GHz |
| E-core turbo radni takt | 4.6 GHz |
| Količina jezgri | 18 |
| P-core količina | 6 |
| E-core količina | 12 |
| Broj threadova | 18 |
| Naziv jezgre | Arrow Lake |
| L2 cache | 30 MB |
| CPU cache | 30 MB |
| Značajke | Execute Disable Bit Intel Enhanced SpeedStep Technology Intel Trusted Execution Technology Intel Virtualization Technology Streaming SIMD Extensions 4.1 Streaming SIMD Extensions 4.2 Thermal Monitoring Technologies Advanced Vector Extensions 2.0 Intel Turbo Boost Technology 2.0 Intel Virtualization for Directed I/O Intel Virtualization Technology with Extended Page Tables (EPT) Intel AES New Instructions Intel 64 Idle States (C-states) Intel Secure Key Intel OS Guard Intel Deep Learning Boost Intel Thread Director Intel Speed Shift Technology Intel Volume Management Device (VMD) Mode-based Execute Control (MBE) Intel Control-Flow Enforcement Technology Intel Boot Guard Intel Standard Manageability (ISM) Intel Threat Detection Technology (TDT) Intel Gaussian & Neural Accelerator 3.5 |
| Set instrukcija | 64 bit |
| Neural Processing Unit (NPU) | Intel AI Boost |
| NPU TOPS | 13 |
| TDP | 125 W |
| Max. TDP | 159 W |
| Vrsta memorije | DDR5 |
| Max. podržana memorija | 256GB |
| RAM kanali | 2 |
| Max. brzina memorije | 7200MHz |
| Max. PCIE kanala | 24 |
| Max. DMI kanala | 8 |
| GPU | N/A |
| Jamstvo u Hrvatskoj | Da |
| Jamstveni rok (mjeseci) | 36 mjeseci(a) |
| Validacija jamstva | Serijski broj |
| Bruto težina (kg) | 0.1 kg |
| Količina u pakiranju | 1 |
| Vrsta pakiranja | Box |
36










