COUGAR MX600 Mini RGB PC Case
Specifikacije
| Format | Mini Tower |
| Format matične ploče | Micro ATX |
| Kol. matičnih ploča | 1 |
| Ugrađeni uređaji | Tipka za napajanje |
| Podržani formati matičnih ploča | Micro ATX Mini-ITX |
| Number of 3.5-inch / 2.5-inch Internal Drive Bays | 2 |
| 2.5in utora | 1 |
| Utori za proširenje | 5 |
| Max. ventilatora | 10 count |
| Kol. ventilatora | 2 x 160mm1 x 120mm |
| USB 3.2 Gen 2 | 1 (USB 3.2 (type C)) |
| USB 3.0 | 2 (USB 3.0 (Type A)) |
| Audio izlaz | 1 (3.5-mm minijack) |
| Vrsta napajanja | Bez napajanja |
| Napajanje | Interni |
| Max. Napajanja | 1 |
| Max. Visina CPU hladnjaka | 175 mm |
| Max. dužina kartice | 380 mm |
| Dodaci | Dokumentacija |
| Značajke | With Window Ukolnjivi filteri za prašinu RGB ventilatori |
| Boja | Crna |
| Dubina (mm) | 456 mm |
| Visina (mm) | 445 mm |
| Širina (mm) | 232 mm |
| Težina | 7.6 kg |
| Jamstvo u Hrvatskoj | Da |
| Jamstveni rok (mjeseci) | 24 mjeseci(a) |
| Validacija jamstva | Serijski broj |
| Bruto težina (kg) | 8.8 kg |
| Neto težina (kg) | 0.7 kg |
| Količina u pakiranju | 1 |
| Bruto težina kutije (kg) | 8.8 kg |
| Težina kartona | 0.5 kg |
| Težina plastike | 0.2 kg |
| Količina u kutiji | 1 |
| EAN kod | 4710483778018 |
24










