Corsair iCUE H115i RGB ELITE Liquid
Specifikacije
| External Color | Black |
| Included Accessories | Quick Start Guide |
| Cooling System Type | CPU Liquid Cooling System |
| Supported CPUs | Celeron Sempron Opteron Athlon 64 Core i7 Core i5 Core i3 Athlon II Phenom II Pentium Ryzen Series Core i9 |
| Podržana CPU podnožja | Socket AM2 Socket 1366 Socket AM3 Socket 1156 Socket 1155 Socket 2011 Socket 1150 Socket 1151 Socket AM4 Socket 2066 Socket sTR4 Socket sTRX4 Socket 1200 |
| Air Flow @ Rated Speed | 89 CFM |
| Typical Operating Noise Level | 35.8 dB |
| Cooling System Features | Aluminium Copper PWM Control RGB LED |
| Fans Quantity | 2 x 140*25*140 |
| Width (mm) | 137 mm |
| Height (mm) | 27 mm |
| Depth (mm) | 322 mm |
| Nominal Weight | 1.05 kg |
| Warranty Products Returnable | Yes |
| Warranty Term (month) | 60 month(s) |
| Warranty validation Criteria | Serial Number |
| Pack Weight Brutto (kg) | 2.4 kg |
| Pack Weight Netto (kg) | 1 kg |
| Pieces in pack | 1 |
| Box Weight Brutto (kg) | 15.5 kg |
| Retail Packaging Net Weight Carton | 1 kg |
| Retail Packaging Net Weight Plastic | 2 kg |
| Packs in Box | 6 |
| Package Type | Retail |
| EAN Code | 840006648116 |
60










