Canon imageRUNNER ADVANCE DX C5850i MFP
Šifra artikla: can-kop-iradx5850i
Specifikacije
| Model | Brže i sigurnije upravljajte dokumentima te ih obrađujte uz naše napredne višefunkcijske A3 uređaje u boji. |
| Tip | Laserski višefunkcijski A3 uređaj u boji |
| Dostupne funkcije | Ispisivanje, kopiranje, skeniranje, slanje, pohranjivanje i opcionalno faksiranje |
| Funkcija skeniranja | Automatski dupleks ulagač dokumenata u jednom prolasku |
| Funkcija kopiranja | do 50 ppm (A4, A5*, A5R, A6R*), do 21 ppm (A3), do 24 ppm (A4R) |
| Brzina ispisa u boji | Jednostrano: do 40 ppm (A4, A5*, A5R, A6R*), do 21 ppm (A3), do 24 ppm (A4R) |
| Rezolucija ispisa | 1200 x 1200 |
| Ulazna ladica | Standardno: 1200 listova Višenamjenski odlagač za 100 listova Kaseta za papir kapaciteta 550 listova x2, Maksimalno: 6350 listova (uz Kasetnu jedinicu za ulaganje AW1) |
| Izlazna ladica | Maksimalno: 3450 listova (uz dorađivač s klamerom AB2 ili jedinicu za presavijanje papira / dorađivač brošura A1 i 3. komplet odlagača za kopiranje A1) |
| Vrste medija | Višenamjenski odlagač: 52 – 300 g/m² – SRA3 nije podržan za papir s premazom (257 – 300 g/m²) i teški papir (257 – 300 g/m²). Gornja/donja kaseta: 52 – 256 g/m² Obostrano: 52 – 220 g/m² |
| Potrošni materijal | C-EXV 58 toner BK: 71 000 stranica C-EXV 58 toner C/M/Y: 60 000 stranica |
| Brzina procesora | Dvojezgreni procesor od 1,8 GHz |
| Memorija | 4 GB (1×4 GB) HDD: 500 GB SATA |
| Emulacije | Standardno: UFRII, PCL6, Adobe® PostScript®3TM |
| Sučelje | Standardno: 1000Base-T/100Base-TX/10Base-T, bežični LAN (IEEE 802.11 b/g/n); Opcionalno: Bluetooth niskoenergetska tehnologija |
| Dimenzije i masa | 565 x 719 x 891 mm, 104 kilograma |
| Ostalo | Više detalja o proizvodu možete pogledati ovdje. |
| Napomena | Uređaj se isporučuje bez tonera! Instalacija i puštanje u rad su besplatni, molim kontaktirajte referenta za uslugu |
| Upravljačka ploča | TFT LCD WSVGA dodirni zaslon u boji od 10,1” |
| Razlučivost kopiranja (dpi) | 600 x 600 |
| Procesor i memorija | Dvojezgreni procesor od 1,8 GHz Standardno: 5 GB RAM memorije |
| Tvrdi disk | dostupan prostor na disku: SSD 256 GB |
12










