Canon imageRUNNER ADVANCE DX C5840i MFP
Šifra artikla: can-kop-iradx5840i
Specifikacije
| Model | Laserski višenamjenski A3 uređaj za rad u boji Ispisivanje, kopiranje, skeniranje, slanje, pohranjivanje i opcionalno faksiranje |
| Rezolucija | 1200 x 1200 |
| Brzina ispisa dokumenta | do 40 ppm (A4, A5*, A5R, A6R), do 21 ppm (A3), do 24 ppm (A4R) |
| Vrijeme zagrijavanja | Način rada brzog pokretanja: 4 s ili manje |
| Kapacitet papira | Standardno: 1200 listova – u višenamjenski odlagač 100 listova x1, Kaseta za 550 listova x 2, Maksimalno: 6350 listova (uz kasetnu jedinicu za ulaganje velikog kapaciteta A1 i ladicu za papir F1) |
| Sučelje | Standardno: 1000Base-T/100Base-TX/10Base-T, bežični LAN (IEEE 802.11 b/g/n) USB 2.0 (host) x1, USB 3.0 (host) x1, USB 2.0 (uređaj) x1 Opcionalno: NFC, Bluetooth, serijsko sučelje, sučelje za kontrolu kopiranja |
| Dimenzije | 620 x 722 x 937 mm |
| Napomena | Više detalja o proizvodu možete naći ovdje. |
| Procesor i memorija | Dvojezgreni procesor od 1,8 GHz Standardno: 5 GB RAM memorije |
| Upravljačka ploča | TFT LCD WSVGA dodirni zaslon u boji od 10,1” |
| Tvrdi disk | dostupan prostor na disku: SSD 256 GB |
| Razlučivost kopiranja (dpi) | 600 x 600 |
12










