Asus ZenWiFi BD4 Outdoor, Mesh, WiFi 7, IP65
Šifra artikla: as-zenwifi-bd4-out
Specifikacije
| Model | ZenWiFi BD4 Outdoor |
| Priključci | 2 x 2.5G (WAN/LAN auto detecting) |
| Standard | IEEE 802.11a IEEE 802.11b IEEE 802.11g WiFi 4 (802.11n) WiFi 5 (802.11ac) WiFi 6 (802.11ax) WiFi 7 (802.11be) IPv4 IPv6 |
| Antena | Dvije interne antene |
| Mod rada | Wireless Router Mode AiMesh Node Mode Access Point Mode |
| Prijenos podataka | WiFi 7 (802.11be) (2.4GHz): do 688 Mbps WiFi 7 (802.11be) (5GHz): do 2882 Mbps |
| Radna frekvencija | 2.4 GHz / 5 GHz |
| Karakteristike | Procesor: 1.5GHz quad-core Memorija: RAM 512MB, Flash 128MB Tipka: Reset |
| Podešavanje i upravljanje | APP: ASUS Router APP |
| Napajanje | AC Input : 100V~240V(50~60Hz), 2A |
| Dimenzije i masa | 106 x 106 x 200 mm 1040 g |
| Ostalo | IP65 Zaštita od prenapona |
| Sadržaj pakiranja | ZenWiFi BD4 Outdoor Kabel RJ45 Kabel za napajanje Kit za montažu |
| Napomena | Više detalja o proizvodu možete pogledati ovdje. |
36










