ASUS XG32AQ 32″, 2xHDMI, DP, USB, QHD, HAS, 175Hz
Specifikacije
| Model | ROG Strix XG32AQ |
| Zaslon | 32″ 16:9 Fast IPS nereflektirajući ekran, 175Hz, Flicker-free |
| Razmak točaka | 0.277mm |
| Rezolucija | 2560×1440 |
| Horizontalna frekvencija | DP:250KHz ~ 250KHz HDMI:30KHz ~ 225KHz |
| Vertikalna frekvencija | DP: 48HZ ~ 175Hz HDMI: 48HZ ~ 144Hz |
| Kontrast | 1000:1 |
| Svjetlina | 450cd/㎡ (Typ) 600 cd/㎡ (HDR, peak) |
| Vrijeme odaziva | 1ms (GTG) |
| Kut gledanja | 178°/178° |
| Konektori | 1 x DisplayPort 1.2 2 x HDMI (v2.0) Priključak za slušalice: Da |
| USB | 2x USB 3.2 Gen 1 Type-A |
| Standardi | TÜV Flicker-free TÜV Low Blue Light VESA AdaptiveSync Display 144Hz VESA DisplayHDR 600 AMD FreeSync Premium Pro G-SYNC Compatible |
| Ergonomija | Priključak za tripod 1/4″: Da Nagib: Da (+20° ~ -5°) Zakretaj: Da (+25° ~ -25°) Podešavanje visine do 80mm VESA: 100x100mm Kensington bravica: Da |
| Potrošnja | Manja od 32W |
| Napajanje | 100-240V, 50/60Hz |
| Dimenzije i masa | 72.82 x 53.99 x 27.99 cm 8,9 kg |
| Garancija | 3 godine |
| Napomena | Više detalja o proizvodu možete pogledati ovdje. |
36










