ASUS XG27UCG 27″, 4K, HDMI, DP, USB-C, 160Hz OC
Specifikacije
| Model | ROG Strix XG27UCG |
| Zaslon | 27″ 4K Fast IPS 16:9 nereflektirajući ekran, 160Hz, HDR10 Flicker free |
| Razmak točaka | 0.155mm |
| Rezolucija | 3840×2160 |
| Horizontalna frekvencija | UHD Mode: HDMI: 27~355kHz (H) DP/Type-C: 356~356kHz (H) FHD Mode: HDMI: 27~352kHz (H) DP/Type-C: 356~356kHz (H) |
| Vertikalna frekvencija | UHD Mode: HDMI: 48~160Hz (V) DP/Type-C: 48~160Hz (V) FHD Mode: HDMI: 48~320Hz (V) DP/Type-C: 48~320Hz (V) |
| Kontrast | 1000:1 |
| Svjetlina | 350 cd/㎡ (tipično) 400 cd/㎡ (HDR, peak) |
| Vrijeme odaziva | 1 ms |
| Kut gledanja | 178°/178° |
| Sučelje | 1 x DisplayPort 1.4 (HBR3) 1 x HDMI v2.1 1 x USB-C (DP Alt Mode) Priključak za slušalice: Da USB-C PD: 15W |
| Ergonomija | 1/4″ priključak za Tripod: Da Nagib: Da (+20° ~ -5°) Zakretaj: Da (+45° ~ -45°) Pivot: Da (+90° ~ -90°) Podešavanje visine: 0~120 mm VESA: 100×100 mm Svjetlosni efekt (Aura): Aura Sync Kensington brava: Da |
| Potrošnja | 30 W |
| Napajanje | 100-240V, 50/60Hz |
| Dimenzije i masa | 61.4 x 51.0 x 21.9 cm 6,6 kg |
| Pakiranje | Kabel DisplayPort Adapter i kabel za napajanje |
| Garancija | 3 godine |
| Certifikati | TÜV Flicker-free TÜV Low Blue Light VESA AdaptiveSync Display 160Hz VESA AdaptiveSync Display 320Hz VESA DisplayHDR 400 AMD FreeSync Premium FSC MIX |
| Napomena | Više detalja o proizvodu možete pogledati ovdje. |
36










