Asus Vivobook 15 X1504VA-NJ1268W (90NB10J1-M01K20)
Šifra artikla: as-x1504va-nj1268w
Specifikacije
| Model | Vivobook 15 X1504VA-NJ1268W |
| Part number | 90NB10J1-M01K20 |
| Namjena | Prijenosno računalo |
| Procesor | Intel® Core™ i3-1315U Procesor 1.2 GHz (10MB Cache, up to 4.5 GHz, 6 cores, 8 Threads) |
| Memorija | DIMM memorija: 8GB DDR4 SO-DIMM Ukupna sistemska memorija: DDR4 16GB |
| Grafika | iGPU: Intel® UHD grafika |
| Zaslon | 15,6″ FHD (1920 x 1080) 16:9 nereflektirajući ekran, 60Hz, 250nits, LED pozadinsko osvjetljenje T V Rheinland-certificiran |
| Disk | 512GB M.2 NVMe PCIe 3.0 SSD |
| Zvuk | SonicMaster Ugrađeni zvučnici i mikrofon s Cortaninom podrškom za prepoznavanje glasa |
| Kamera | 720p HD kamera s poklopcem za privatnost |
| Tipkovnica | Chiclet tipkovnica s pozadinskim osvjetljenjem |
| I/O priključci | x USB 2.0 Type-A (brzina prijenosa podataka do 480Mbps) 1x USB 3.2 Gen 1 Type-C (brzina prijenosa podataka do 5Gbps) 2x USB 3.2 Gen 1 Type-A (brzina prijenosa podataka do 5Gbps) 1x 3.5mm kombinirani audio priključak 1x DC ulaz |
| HDMI | 1x HDMI 1.4 |
| Komunikacija | Wi-Fi 6(802.11ax) (Dual band) 1*1 + Bluetooth 5.2 Wireless Card |
| Utori za proširenje | 1x DDR4 SO-DIMM priljučak 1x M.2 2280 PCIe 4.0×4 |
| Baterija | 42WHrs, 3S1P, 3-ćelijska Li-ion baterija 4.5, 45W AC Adapter Output: 19V DC, 2.37A, 45W Input: 100~240V AC 50/60Hz univerzalan |
| Operativni sustav | Windows 11 Home |
| Boja | Quiet Blue |
| Materijal kućišta | Plastika |
| Dimenzije i masa | 35.97 x 23.25 x 1.79 ~ 1.79 cm 1,7 kg |
| Zaštita i sigurnost | McAfee BIOS Booting User Password Protection BIOS setup user password Trusted Platform Module (Firmware TPM) |
| Garancija | 2 godine na uređaj i bateriju |
| Ostalo | US MIL-STD 810H vojni standard |
| Nagrada | EPEAT Silver Energy star 8.0 RoHS REACH |
| Napomena | Više detalja o proizvodu možete pogledati ovdje. |
| Jamstveni list se nalazi u plavoj knjižici priloženoj uz upute na hrvatskom jeziku unutar pakiranja.
Ovdje se nalazi Pixel Policy. Ovdje se nalaze upute kako postupiti u slučaju DOA uređaja. Svu komunikaciju vezano uz kupnju, korištenje, tehničku podršku kao i reklamacije proizvoda ASUS, možete se obratiti u ASUS Support. |
24










