ASUS VG279QL3A 27″, 2xHDMI, DP, HAS, 180Hz, zvuč.
Šifra artikla: asus-mon-vg279ql3a
Specifikacije
| Model | TUF Gaming VG279QL3A |
| Zaslon | 27″ FHD (1920×1080) 16:9 IPS nereflektirajući ekran s LED pozadinskim osvjetljenjem, HDR10 Flicker-free |
| Razmak točaka | 0.311mm |
| Rezolucija | 1920 x 1080 @ 180Hz |
| Horizontalna frekvencija | DisplayPort: 250~250 KHz HDMI: 30~225 KHz |
| Vertikalna frekvencija | DisplayPort: 48~180 Hz HDMI: 48~180 Hz |
| Kontrast | 1000:1 |
| Svjetlina | HDR, peak: 400 cd/㎡ Tipično: 350 cd/㎡ |
| Vrijeme odaziva | 1 ms |
| Kut gledanja | 178°/178° |
| Konektori | 1 x DisplayPort 1.4 (HBR2) 2 x HDMI v2.0 Priključak za slušalice: Da |
| Zvučnici | 2 x 2W |
| Ergonomija | Nagib: Da (+23° ~ -5°) Zakretaj: Da (+15° ~ -15°) Pivot: Da (+90° ~ -90°) Podešavanje visine: 0~120mm VESA: 100×100 mm Kensington bravica: Da 1/4″ priključak za tronožac: Da |
| Potrošnja | On: manje od 16W Standby: manje od 0.5W Off: manje od 0.3W |
| Napajanje | 100-240V, 50/60Hz |
| Dimenzije i masa | 61.50 x 54.70 x 21.50 cm 5,9 kg |
| Garancija | 3 godine |
| Sadržaj pakiranja | Kabel HDMI Kabel DisplayPort Kabel za napajanje Korisničke upute |
| Certifikati | TÜV Flicker-free TÜV Low Blue Light VESA AdaptiveSync Display 180Hz VESA DisplayHDR 400 AMD FreeSync Premium FSC MIX |
| Napomena | Više detalja o proizvodu možete pogledati ovdje. |
36










