ASUS VA279HG 27″ FHD, HDMI/VGA, 120Hz
Specifikacije
| Model | VA279HG |
| Zaslon | 27″ LED IPS 120Hz, Flicker free |
| Razmak točaka | 0.311mm |
| Rezolucija | 1920×1080 |
| Horizontalna frekvencija | HDMI: 30~140 KHz Analog: 30~85 kHz |
| Vertikalna frekvencija | HDMI: 48~120 Hz Analog: 50~75 Hz |
| Kontrast | 1500:1 |
| Svjetlina | 300cd/㎡ |
| Vrijeme odaziva | 1ms MPRT |
| Kut gledanja | 178°/178° |
| Konektori | 1 x HDMI v1.4 1 x VGA Priključak za slušalice |
| Standardi | Energy Star EPEAT Silver TCO Certified TÜV Flicker-free TÜV Low Blue Light FSC MIX |
| Ergonomija | Nagib: Da (+23° ~ -5°) Podešvanje visine: Ne VESA: 100×100 mm Kensington bravica: Da |
| Potrošnja | Manje od 15W |
| Napajanje | 100-240V, 50/60Hz |
| Dimenzije i masa | 61.34 x 44.71 x 19.42 cm 3,74 kg |
| Napomena | Više detalja o proizvodu možete pogledati ovdje. |
36










