Asus Zenbook 15 UUM3504DA-OLED-MA731X (90NB1161-M00AV0)
Šifra artikla: as-um3504da-ma731x
Specifikacije
| Model | Zenbook 15 OLED UM3504DA-OLED-MA731X |
| Part number | 90NB1161-M00AV0 |
| Namjena | Prijenosno računalo |
| Procesor | AMD Ryzen 7 7735U (8 jezgri/16 niti, 16MB cache, do 4.8 GHz max boost) |
| Memorija | 16GB LPDDR5 |
| Grafika | AMD Radeon Graphics |
| Zaslon | 15.6″ 2.8K (2880 x 1620) OLED 16:9 sjajni ekran, 600nits HDR peak, 120Hz, 0.2ms odaziv, 100% DCI-P3, 1,000,000:1 VESA CERTIFIED Display HDR True Black 600 PANTONE Validated 70% manje plavog svjetla |
| Disk | 1TB M.2 NVMe PCIe 4.0 SSD |
| Optički pogon | Nema |
| Zvuk | Ugrađeni zvučnici harman/kardon (Premium) |
| Mikrofon | Ugrađen |
| Kamera | FHD IR web kamera s podrškom za Windows Hello |
| I/O priključci | 1x USB 3.2 Gen 1 Type-A 1x USB 3.2 Gen 2 Type-C s podrškom za Display / Power delivery 1x USB 4.0 Gen 3 Type-C s podrškom za Display / Power delivery 1x 3.5mm kombinirani audio priključak |
| HDMI | 1x HDMI 2.1 TMDS |
| Komunikacija | WiFi 6E (802.11ax) (Dual band) 2×2 + Bluetooth 5.3 |
| Baterija | 67WHrs, 4S1P, 4-ćelijska Li-ion baterija TYPE-C, 65W AC Adapter Output: 20V DC, 3.25A, 65W Input: 100-240V AC 50/60GHz univerzalno |
| Operativni sustav | Windows 11 Pro |
| Boja | Ponder Blue |
| Dimenzije i masa | 35.48 x 22.66 x 1.49 ~ 1.58 cm 1,4 kg |
| Garancija | 2 godine |
| Ostalo | Kućište: aluminij Tipkovnica Chiclet s pozadinskim osvjetljenjem i numeričkom tipkovnicom |
| Dodatno jamstvo | Produljeno jamstvo za sve prijenosnike Zenbook do 31. 12. 2024. Više informacija možete potražiti ovdje. |
| Standardi | US MIL-STD 810H military-grade standard |
| Sigurnost i zaštita | McAfee LiveSafe 30 days free trial IR webcam with Windows Hello support McAfee LiveSafe Trusted Platform Module (Firmware TPM) |
| Napomena | Više detalja o proizvodu možete pogledati ovdje. |
24










