ASUS RT-BE3600E, WiFi 7 router
Specifikacije
| Model | RT-BE3600E |
| Priključci | 1x 2.5G za WAN 3x 1G za LAN |
| Standard | IPv6 IPv4 WiFi 7 (802.11be) WiFi 6 (802.11ax) WiFi 5 (802.11ac) WiFi 4 (802.11n) IEEE 802.11g IEEE 802.11b IEEE 802.11a |
| Antena | 4 vanjske antene |
| Mod rada | Repeater Mode Media Bridge Mode Access Point Mode Range Extender Mode AiMesh Node Mode Wireless Router Mode |
| Prijenos podataka | WiFi 7 (802.11be) (5GHz): do 2882 Mbps WiFi 7 (802.11be) (2.4GHz): do 688 Mbps 802.11g: do 54 Mbps 802.11b: do 11 Mbps 802.11a: do 54 Mbps |
| Radna frekvencija | 5GHz 2×2 2.4GHz 2×2 |
| Karakteristike | Četverojezgreni procesor Memorija: 128 MB Flash, 256 MB RAM Tipke: WPS: Reset |
| Podešavanje i upravljanje | WEB: ASUSWRT APP: ASUS Router APP |
| Napajanje | AC Input : 100V~240V (50~60Hz) DC Output : 12 V with max. 1.5 A current |
| Dimenzije i masa | 261 x 156 x 50 mm, 450 g |
| Napomena | Više detalja o proizvodu možete pogledati ovdje. |
24










