Asus RT-AX52
Specifikacije
| Model | RT-AX52 |
| Priključci | RJ45 for Gigabits BaseT for WAN x 1, RJ45 for Gigabits BaseT for LAN x 3 |
| Standard | IEEE 802.11a IEEE 802.11b IEEE 802.11g WiFi 4 (802.11n) WiFi 5 (802.11ac) WiFi 6 (802.11ax) IPv4 IPv6 |
| Antena | External antenna x 4 2.4GHz 2×2 5GHz 2×2 |
| Mod rada | Access Point, AiMesh Node, Repeater, Router |
| Prijenos podataka | 802.11a : up to 54 Mbps 802.11b : up to 11 Mbps 802.11g : up to 54 Mbps WiFi 4 (802.11n) : up to 300 Mbps WiFi 5 (802.11ac) : up to 867 Mbps WiFi 6 (802.11ax) (2.4GHz) : up to 574 Mbps WiFi 6 (802.11ax) (5GHz) : up to 1201 Mbps |
| Radna frekvencija | 2.4GHz / 5GHz |
| Karakteristike | 1.3GHz dual-core processor 128 MB Flash 256 MB RAM |
| Sigurnost | Open system, WPA/WPA2/WPA3-Personal, WPA/WPA2-Enterprise WPS SSH Firewall |
| Napajanje | AC Input : 110V~240V(50~60Hz) DC Output : 12 V with max. 1 A current |
| Dimenzije i masa | 192 x 126.3 x 47.5 mm (WxDxH)> 298g |
| Ostalo | Više detalja o proizvodu možete pronaći ovdje. |
| Pakiranje | RT-AX52 RJ45 Ethernet Cable Power Adapter Quick Start Guide Warranty Card |
| Jamstvo | 3 godine |
36










