Lenovo M70t Gen3 i5/16GB/256GB/IntHD/W11P/3YC
Šifra artikla: len-pc-11t9s0fl00
Specifikacije
| Model | ThinkCentre M70t Gen 3 |
| Part number | 11T9S0FL00 |
| Procesor | Intel Core i5-12400, 6C (6P + 0E) / 12T, P-core 2.5 / 4.4GHz, 18MB |
| Chipset | Intel B660 |
| Memorija | 1x 16GB UDIMM DDR4-3200 |
| Grafika | Integrated Intel UHD Graphics 730 |
| Disk | 256 GB SSD M.2 2280 PCIe Gen4 TLC Opal |
| Optički pogon | Nema |
| Kućište | Tower |
| Napajanje | 260W 90% |
| Priključci | Prednja strana: 1x USB-C 3.2 Gen 1 (15W charging) 2x USB 3.2 Gen 1 2x USB 3.2 Gen 2 1x headphone / microphone combo jack (3.5mm) 1x microphone (3.5mm) Stražnja strana: |
| Komunikacija | Ethernet: Integriran 100/1000M WLAN i Bluetooth: Nema |
| Operativni sustav | Windows 11 Pro 64 |
| Dimenzije i masa | 145 x 296 x 346 mm 5,9kg |
| Jamstvo | 3 godine |
| Ostalo | USB tipkovnica i USB miš |
| Ovdje se nalaze upute kako postupiti u slučaju DOA uređaja. | |
|
SERVISNA PODRŠKA: U slučaju da je Vaš uređaj DOA statusa ( dead on arrival = stigao neispravan iz tvornice) ili imate neispravan uređaj u jamstvenom roku, za rješavanje se obratite ovlaštenom Lenovo servisu po vašem izboru. Pregled servisa nalazi se na linku |
36










