Klipsch ProMedia Lumina 2.1 Gaming Audio
Specifikacije
| Vrsta | Home Audio System |
| Audio izlaz | Stereo |
| Komponente sustava | Subwoofer Satellite |
| Frekvencijski odziv | 40Hz-20kHz |
| SNR | 98 dB |
| Značajke | Bass Boost |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| USB | 1 (USB (C)) |
| Audio izlaz | 1 (3.5-mm minijack) |
| Headset Port | 1 (3.5-mm minijack) |
| Dubina (mm) | 354.2 mm |
| Visina (mm) | 152.5 mm |
| Širina (mm) | 355.6 mm |
| Težina | 4.99 kg |
| Boja | Crna |
| Vrsta | Vanjski |
| Dodaci | Brzi priručnik |
| Ulazni napon | AC 100-240 V |
| Jamstvo u Hrvatskoj | Da |
| Jamstveni rok (mjeseci) | 24 mjeseci(a) |
| Validacija jamstva | Serijski broj |
| Dužina (mm) | 420 mm |
| Širina (mm) | 420 mm |
| Visina (mm) | 395 mm |
| Bruto težina (kg) | 7.4 kg |
| Neto težina (kg) | 0.1 kg |
| Količina u pakiranju | 1 |
| Bruto težina kutije (kg) | 1 kg |
| Količina u kutiji | 1 |
| Vrsta pakiranja | Box |
| EAN kod | 743878092561 |
24










