KLIPSCH New York Black
Specifikacije
| Vrsta | Portable Speaker |
| Frekvencijski odziv | 35Hz-20kHz |
| SNR | 110 dB |
| Audio kontrole | Bass Treble Volume Play/Pause Echo Tracks |
| Ugrađeni uređaji | LED indikator |
| Značajke | RGB Light Trolley Wheels |
| Bluetooth | Bluetooth 5.2 |
| Audio In | 1 (3.5-mm minijack) |
| Audio Out | 1 (3.5-mm minijack) |
| Audio izlaz | 2 (6.3-mm jack) |
| USB | 1 (USB Type-A) |
| Dubina (mm) | 397 mm |
| Visina (mm) | 810 mm |
| Širina (mm) | 383 mm |
| Težina | 25.7 kg |
| Kabeli | Power Cord |
| Boja | Crna |
| Vrsta | External (Autonomic) |
| Fabrication Material | Plastic/Metal |
| Dodaci | Mikrofon |
| Napajanje | Vanjski |
| Prosječno trajanje baterije | 18 h |
| Kapacitet baterije | 5000 mAh |
| Jamstvo u Hrvatskoj | Da |
| Jamstveni rok (mjeseci) | 24 mjeseci(a) |
| Validacija jamstva | Serijski broj |
| Dužina (mm) | 397 mm |
| Širina (mm) | 383 mm |
| Visina (mm) | 810 mm |
| Bruto težina (kg) | 25.7 kg |
| Neto težina (kg) | 25.7 kg |
| Količina u pakiranju | 1 |
| Dužina kutije (mm) | 400 mm |
| Širina kutije (mm) | 400 mm |
| Visina kutije (mm) | 820 mm |
| Bruto težina kutije (kg) | 27 kg |
| Težina kartona | 20.56 kg |
| Težina plastike | 5.14 kg |
| Količina u kutiji | 1 |
| Vrsta pakiranja | Box |
| EAN kod | 743878092172 |
24










