Intel CPU Desktop Core i5-12600KF (3.7GHz
Šifra artikla: BX8071512600KFSRL4U
Specifikacije
| Artikl | BX8071512600KFSRL4U |
| Proizvođač | INTEL |
| Vrsta proizvoda | CPU Desktop |
| CPU | INTEL Core i5-12600KF |
| Podnožje | 1700 |
| P-core radni takt | 3.7 GHz |
| E-core radni takt | 2.8 GHz |
| Turbo radni takt | 4.90 GHz |
| P-core turbo radni takt | 4.9 GHz |
| E-core turbo radni takt | 3.6 GHz |
| Količina jezgri | 10 |
| P-core količina | 6 |
| E-core količina | 4 |
| Broj threadova | 16 |
| Naziv jezgre | Alder Lake |
| CPU cache | 20 MB |
| Značajke | Execute Disable Bit Intel Enhanced SpeedStep Technology Intel Hyper-Threading Intel Virtualization Technology Streaming SIMD Extensions 4.1 Streaming SIMD Extensions 4.2 Thermal Monitoring Technologies Advanced Vector Extensions 2.0 Intel Turbo Boost Technology 2.0 Intel Virtualization for Directed I/O Intel Virtualization Technology with Extended Page Tables (EPT) Intel AES New Instructions Intel 64 Idle States (C-states) Intel Secure Key Intel Device Protection Technology with Boot Guard Intel Optane Memory Supported Intel Turbo Boost Max Technology 3.0 Intel OS Guard Intel Deep Learning Boost Intel Gaussian & Neural Accelerator 3.0 Intel Thread Director Intel Speed Shift Technology Intel Volume Management Device (VMD) Mode-based Execute Control (MBE) Intel Control-Flow Enforcement Technology |
| Proizvodna tehnologija | 7 nm |
| Set instrukcija | 64 bit |
| TDP | 125 W |
| Max. TDP | 150 W |
| Vrsta memorije | DDR4/DDR5 |
| Max. podržana memorija | 128GB |
| RAM kanali | 2 |
| Max. brzina memorije | 3200MHz(PC4-25600)/4800MHz(PC5-38400) |
| Max. PCIE kanala | 20 |
| Max. DMI kanala | 8 |
| GPU | No |
| Jamstvo u Hrvatskoj | Da |
| Jamstveni rok (mjeseci) | 36 mjeseci(a) |
| Validacija jamstva | Serijski broj |
| Bruto težina (kg) | 0.1 kg |
| Neto težina (kg) | 0.1 kg |
| Količina u pakiranju | 1 |
| Bruto težina kutije (kg) | 0.1 kg |
| Količina u kutiji | 1 |
| Vrsta pakiranja | Box |
| EAN kod | 5032037234115 |
36










