GOODRAM 2x16GB KIT 6400MHz CL32 SR
Šifra artikla: IR-6400D564L32S/32GDC
Specifikacije
| Tehnologija memorije | DDR5 SDRAM |
| Kapacitet | 16 GB |
| Količina modula | 2 |
| Ukupni kapacitet | 32 GB |
| Format memorije | DIMM 288-pin |
| Provjera pogrešaka | ECC |
| Memory Module Configuration | 2048 x 8 |
| Brzina memorije | 6400MHz(PC5-51200) |
| CAS latencija | CL32 |
| Značajke memorije | Unbuffered XMP 3.0 AMD EXPO |
| Nominalni napon | 1.35 V |
| Hlađenje | Heatsink |
| Boja | Crna |
| Dubina (mm) | 31.25 mm |
| Visina (mm) | 6 mm |
| Širina (mm) | 133.35 mm |
| Težina | 33 g |
| Jamstvo u Hrvatskoj | Da |
| Jamstveni rok (mjeseci) | 99999 mjeseci(a) |
| Validacija jamstva | Serijski broj |
| Dužina (mm) | 150 mm |
| Širina (mm) | 53 mm |
| Visina (mm) | 23 mm |
| Bruto težina (kg) | 0.09 kg |
| Neto težina (kg) | 0.091 kg |
| Količina u pakiranju | 1 |
| Bruto težina kutije (kg) | 0.09 kg |
| Količina u kutiji | 1 |
| Vrsta pakiranja | Maloprodajno |
| EAN kod | 5908267964934 |
99999










