GIGABYTE RTX™ 5060 Ti EAGLE MAX OC 16G (GV-N506TEAGLEMAX OC-16GD)
Šifra artikla: GV-N506TEAGLEMAX OC-16GD
Specifikacije
| Sučelje | PCI Express 5.0 |
| Model | Nvidia GeForce RTX 5060 Ti |
| GPU radni takt | 2617 MHz |
| Stream procesori | 4608 |
| Max. monitora | 4 |
| Max. rezolucija | 7680×4320 |
| 2D/3D značajke | Nvidia CUDA Nvidia G-Sync NVIDIA Game Ready NVIDIA Studio NVIDIA Broadcast NVIDIA Encoder 5th Gen Tensor Cores 4th Gen Ray Tracing Cores NVIDIA DLSS 4 NVIDIA Reflex 2 NVIDIA ACE NVIDIA Blackwell Architecture HDCP 2.3 |
| API podrška | OpenGL 4.6 DirectX 12 Ultimate Vulkan 1.4 |
| VRAM tip | VRAM |
| Vrsta memorije | GDDR7 SDRAM |
| VRAM kapacitet | 16 GB |
| VRAM propusnost | 28 Gbps |
| Širina sabirnice | 128 Bit |
| Propusnost memorije | 448 Gbps |
| HDMI | 1 |
| HDMI vrsta | HDMI (Type A) |
| DisplayPort | 3 |
| Softver | Nvidia App Gigabyte Control Center (GCC) |
| Priključak napajanja | 8 pin |
| Preporučena snaga napajanja | 650 W |
| Vrsta hlađenja | WINDFORCE Cooling System |
| Značajke | Ultra Durable VGA Triple Fan Design Reinforced Backplate Hawk fan Server-grade Thermal conductive gel |
| Dodaci | Brzi priručnik |
| Dubina (mm) | 281 mm |
| Visina (mm) | 40 mm |
| Širina (mm) | 115 mm |
| Jamstvo u Hrvatskoj | Da |
| Jamstveni rok (mjeseci) | 36 mjeseci(a) |
| Validacija jamstva | Serijski broj |
| Dužina (mm) | 0 mm |
| Širina (mm) | 0 mm |
| Visina (mm) | 0 mm |
| Bruto težina (kg) | 2 kg |
| Neto težina (kg) | 1.8 kg |
| Količina u pakiranju | 1 |
| Bruto težina kutije (kg) | 2 kg |
| Količina u kutiji | 1 |
| Vrsta pakiranja | Maloprodajno |
| EAN kod | 4719331356620 |
36










