GIGABYTE AORUS GeForce RTX™ 5070 MASTER 12G (GV-N5070AORUS M-12GD)
Šifra artikla: GV-N5070AORUS M-12GD
Specifikacije
| Sučelje | PCI Express 5.0 |
| Model | Nvidia GeForce RTX 5070 |
| GPU jezgra | GB205-300 |
| GPU radni takt | 2512 MHz |
| GPU boost radni takt | 2715 MHz |
| GPU količina | 1 |
| Stream procesori | 6144 |
| Texture Mapping jedinice | 192 |
| ROP jedinice | 80 |
| Tensor Core jedinice | 192 |
| Ray-Tracing jedinice | 48 |
| Max. monitora | 4 |
| Max. rezolucija | 7680×4320 |
| 2D/3D značajke | HDCP(High-Bandwidth Digital Content Protection) HDCP(High-Bandwidth Digital Content Protection) Nvidia G-Sync Nvidia G-Sync NVIDIA Game Ready NVIDIA Game Ready NVIDIA Studio NVIDIA Studio NVIDIA Broadcast NVIDIA Broadcast 5th Gen Tensor Cores 5th Gen Tensor Cores 4th Gen Ray Tracing Cores 4th Gen Ray Tracing Cores NVIDIA DLSS 4 NVIDIA Reflex 2 NVIDIA Reflex 2 NVIDIA ACE NVIDIA ACE |
| API podrška | OpenGL 4.6 DirectX 12 Ultimate Vulkan 1.4 |
| Brzina popunjavanja (tekstura) | 481.9 GTX |
| Brzina popunjavanja (piksela) | 240.9 GTX |
| VRAM tip | VRAM |
| Vrsta memorije | GDDR7 |
| VRAM kapacitet | 12 GB |
| VRAM propusnost | 28 Gbps |
| Širina sabirnice | 192 Bit |
| Propusnost memorije | 672 Gbps |
| HDMI | 1 |
| HDMI vrsta | HDMI (Type A) |
| DisplayPort | 3 |
| Priključak napajanja | 16 pin |
| Preporučena snaga napajanja | 750 W |
| Vrsta hlađenja | Windforce 3X |
| Značajke | RGB LED |
| BIOS | Dual BIOS |
| Dodaci | Holder Brzi priručnik Jamstveni list Adapter |
| Dubina (mm) | 317 mm |
| Visina (mm) | 64 mm |
| Širina (mm) | 136 mm |
| Jamstvo u Hrvatskoj | Da |
| Jamstveni rok (mjeseci) | 36 mjeseci(a) |
| Validacija jamstva | Serijski broj |
| Dužina (mm) | 427 mm |
| Širina (mm) | 264 mm |
| Visina (mm) | 105 mm |
| Bruto težina (kg) | 2.1 kg |
| Neto težina (kg) | 0.9548 kg |
| Količina u pakiranju | 1 |
| Dužina kutije (mm) | 649 mm |
| Širina kutije (mm) | 329 mm |
| Visina kutije (mm) | 489 mm |
| Bruto težina kutije (kg) | 10.5 kg |
| Težina kartona | 2.1 kg |
| Količina u kutiji | 5 |
| Vrsta pakiranja | Maloprodajno |
| EAN kod | 4719331355753 |
36










