GIGABYTE TRX50 AI TOP 2B, sTR5
Šifra artikla: TRX50 AI TOP 2B
Specifikacije
| Chipset | AMD TRX50 |
| CPU podrška | AMD Ryzen Threadripper PRO 7000 series AMD Ryzen Threadripper 7000 series |
| CPU podnožje | Socket sTR5 |
| CPU Max. količina | 1 |
| Vrsta memorije | DDR5 SDRAM |
| Format memorije | DIMM 288-pin |
| Max. kapacitet memorije | 2 TB |
| Količina utora | 8 |
| Provjera pogrešaka | ECC |
| Značajke memorije | Registered XMP Eight DDR Channels 3DS AMD EXPO |
| Integriran | Storage Controller: Supports: Level 0, Level 1, Level 10 PCI Express 5.0 x4 (4 x M.2) Storage Controller: Supports: Level 0, Level 1 SATA III-600 () |
| Plug-in-card | Wi-Fi Controller: Qualcomm QCNCM865 |
| Integrirani audio | Da |
| Vrsta | Integriran |
| Chipset | Realtek ALC4080/ALC897 |
| Audio standard | HD audio DTS:X Ultra |
| Integrirani LAN | Da |
| LAN Chipset | Marvell AQC113C |
| Wi-Fi | IEEE 802.11a IEEE 802.11b IEEE 802.11g IEEE 802.11n Wi-Fi 4 IEEE 802.11ac Wi-Fi 5 IEEE 802.11ax Wi-Fi 6 IEEE 802.11be Wi-Fi 7 |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| Podržana brzina | 10 Gbps |
| PCI Express 5.0 x16 | 4 |
| Antenna | 2 |
| DisplayPort | 1 |
| USB 4.0 | 2 (USB 4.0 (type C)) |
| USB 3.2 Gen 2 | 6 (USB 3.2 (type A)) |
| LAN | 2 (RJ-45) |
| Audio izlaz | 2 (3.5-mm minijack) |
| BIOS vrsta | AMI |
| BIOS | Gigabyte Q-Flash WfM 2.0 Support PnP 1.0a Support UEFI SMBIOS 2.7 Support DMI 2.7 Support ACPI 5.0 Support 256 Mb Flash ROM |
| Nadzor | CPU Voltage System Voltage |
| Power Connectors Type | 24+8+4 pin |
| Mainboard Features | Fan Speed Control |
| Softver | Norton Internet Security (OEM version) |
| Podržani operativni sustavi | Microsoft Windows 11 64-bit |
| Format | Extended ATX |
| Visina (mm) | 330 mm |
| Širina (mm) | 305 mm |
| Jamstvo u Hrvatskoj | Da |
| Jamstveni rok (mjeseci) | 36 mjeseci(a) |
| Validacija jamstva | Serijski broj |
| Dužina (mm) | 397 mm |
| Širina (mm) | 379 mm |
| Visina (mm) | 105 mm |
| Bruto težina (kg) | 6.47 kg |
| Neto težina (kg) | 2 kg |
| Količina u pakiranju | 1 |
| Bruto težina kutije (kg) | 6.47 kg |
| Količina u kutiji | 1 |
| Vrsta pakiranja | Maloprodajno |
| EAN kod | 4719331868529 |
36










