GIGABYTE MB AM5, A620, 4xDDR5, DP
Specifikacije
| Chipset | AMD A620 |
| CPU podrška | AMD Ryzen Series |
| CPU podnožje | Socket AM5 |
| CPU Max. količina | 1 |
| Vrsta memorije | DDR5 SDRAM |
| Format memorije | DIMM 288-pin |
| Brzina memorije | 5200MHz(PC5-41600) |
| Max. kapacitet memorije | 192 GB |
| Količina utora | 4 |
| Provjera pogrešaka | Non-ECC |
| Značajke memorije | Two DDR Channels Unbuffered XMP AMD EXPO |
| Integriran | Storage Controller: Supports: Level 0, Level 1, Level 10 SATA III-600 (4) Storage Controller: PCI Express 4.0 x4 (1 x M.2 (Key M)) |
| Integrirani video kontroler | Da |
| Integrirani audio | Da |
| Vrsta | Integriran |
| Audio izlaz | 7.1 Channel Surround |
| Audio standard | HD audio Nahimic Audio |
| Integrirani LAN | Da |
| Podržana brzina | Gigabit Ethernet/Fast Ethernet/Ethernet |
| PCI Express 4.0 x16 | 1 |
| PCI Express 3.0 x1 | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 | 1 (USB 3.2 (type C)); 2 (USB 3.2 (type A)) |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 1 (HDMI (Type A)) |
| LAN | 1 (RJ-45) |
| USB 2.0 | 2 (USB 2.0 (type A)) |
| Audio izlaz | 3 (3.5-mm minijack) |
| PS/2 | 1 |
| USB 3.2 Gen 2 | 1 (USB 3.2 (type A)) |
| BIOS vrsta | AMI |
| BIOS | Gigabyte Q-Flash WfM 2.0 Support PnP 1.0a Support UEFI SMBIOS 2.7 Support DMI 2.7 Support ACPI 5.0 Support 256 Mb Flash ROM |
| Mainboard Features | Fan Speed Control RGB LED |
| Softver | Norton Internet Security (OEM version) |
| Podržani operativni sustavi | Microsoft Windows 10 64-bit Microsoft Windows 11 64-bit |
| Kabeli | 2 x SATA 6Gb/s Cables |
| Dodaci | Priručnik |
| Format | Micro ATX |
| Visina (mm) | 244 mm |
| Širina (mm) | 244 mm |
| Jamstvo u Hrvatskoj | Da |
| Jamstveni rok (mjeseci) | 36 mjeseci(a) |
| Validacija jamstva | Serijski broj |
| Bruto težina (kg) | 1.5 kg |
| Neto težina (kg) | 1.3 kg |
| Količina u pakiranju | 1 |
| Bruto težina kutije (kg) | 15 kg |
| Težina kartona | 0.1 kg |
| Težina plastike | 0.1 kg |
| Količina u kutiji | 10 |
| Vrsta pakiranja | Maloprodajno |
| EAN kod | 4719331854096 |
36










