COUGAR MX600 Air Pro PC Case
Specifikacije
| Format | Midi Tower |
| Format matične ploče | ATX |
| Kol. matičnih ploča | 1 |
| Ugrađeni uređaji | RGB Control Button |
| Podržani formati matičnih ploča | ATX Extended ATX Micro ATX Mini-ITX |
| 3.5in utora | 1 |
| 2.5in utora | 2 |
| Utori za proširenje | 7 |
| Max. ventilatora | 7 count |
| USB 3.2 Gen 2 | 1 (USB Type-C) |
| USB 3.0 | 2 (USB Type-A) |
| Audio izlaz | 1 (3.5-mm minijack) |
| Komplet sa | Pre-installed ARGB PWM Fans |
| Vrsta napajanja | Napajanje |
| Napajanje | Interni |
| Max. Visina CPU hladnjaka | 165 mm |
| Max. dužina kartice | 400 mm |
| Značajke | Podržava vodeno hlađenje RGB LED Ukolnjivi filteri za prašinu |
| Materijal kućišta | Air Mesh |
| Boja | White |
| Dubina (mm) | 460 mm |
| Visina (mm) | 485 mm |
| Širina (mm) | 210 mm |
| Jamstvo u Hrvatskoj | Da |
| Jamstveni rok (mjeseci) | 24 mjeseci(a) |
| Validacija jamstva | Serijski broj |
| Dužina (mm) | 282 mm |
| Širina (mm) | 540 mm |
| Visina (mm) | 535 mm |
| Bruto težina (kg) | 9 kg |
| Neto težina (kg) | 7.8 kg |
| Količina u pakiranju | 1 |
| Dužina kutije (mm) | 282 mm |
| Širina kutije (mm) | 540 mm |
| Visina kutije (mm) | 535 mm |
| Bruto težina kutije (kg) | 9 kg |
| Količina u kutiji | 1 |
| EAN kod | 4711649770747 |
24










