COUGAR AIRFACE 180 PC Case, Mid
Specifikacije
| Format | Middle Tower |
| Format matične ploče | ATX |
| Kol. matičnih ploča | 1 |
| Ugrađeni uređaji | RGB Control Button |
| Podržani formati matičnih ploča | ATX Micro ATX Mini-ITX SSI CEB |
| 3.5in utora | 2 |
| Number of 3.5-inch / 2.5-inch Internal Drive Bays | 1 |
| Utori za proširenje | 7 |
| Max. ventilatora | 8 count |
| Kol. ventilatora | 2 x 180mm1 x 120mm |
| USB 3.2 Gen 2 | 1 (USB 3.2 (type C)) |
| USB 3.0 | 2 (USB 3.0 (Type A)) |
| Audio izlaz | 1 (3.5-mm minijack) |
| Vrsta napajanja | Bez napajanja |
| Napajanje | Interni |
| Max. Napajanja | 1 |
| Max. Visina CPU hladnjaka | 170 mm |
| Max. dužina kartice | 340 mm |
| Značajke | Magnetic Dust Filter RGB ventilatori |
| Boja | Crna |
| Dubina (mm) | 410 mm |
| Visina (mm) | 483 mm |
| Širina (mm) | 220 mm |
| Jamstvo u Hrvatskoj | Da |
| Jamstveni rok (mjeseci) | 24 mjeseci(a) |
| Validacija jamstva | Serijski broj |
| Dužina (mm) | 555 mm |
| Širina (mm) | 280 mm |
| Visina (mm) | 475 mm |
| Bruto težina (kg) | 7.08 kg |
| Neto težina (kg) | 5.65 kg |
| Količina u pakiranju | 1 |
| Dužina kutije (mm) | 555 mm |
| Širina kutije (mm) | 280 mm |
| Visina kutije (mm) | 475 mm |
| Bruto težina kutije (kg) | 8.5 kg |
| Količina u kutiji | 1 |
| EAN kod | 4710483779985 |
24










