Canon skener DR S130
Specifikacije
| Model | imageFORMULA DR-S130, Stolni skener s ulagačem listova |
| Vrsta | Lagan i prilagodljiv skener s prilagodljivom mrežnom vezom. |
| Optička rezolucija | 600 dpi |
| Element skeniranja | 1-linijski CMOS CIS senzor |
| Izvor svjetlosti | RGB LED |
| Sučelje | USB 3.2 USB 2.0 WiFi 802.11b/g/n |
| Brzina pregleda | 30 ppm / 60 ipm |
| Dimenzije i masa | Odlagači zatvoreni: 291 x 247 x 242 mm Pribl. 3,3 kg |
| Napomena | Više detalja o proizvodu možete naći ovdje. |
| Preporučeni dnevni radni ciklus | Približno 3500 skenova |
| Gramatura | 20 – 209 g/m² (0,04 – 0,25 mm) |
| Skeniranje plastičnih kartica | Format: 54 x 86 mm Debljina: manja od 1,4 mm (reljefne kartice su podržane) |
| Skeniranje putovnica | Debljina do 4 mm (pomoću nosivog lista) |
| Kapacitet ulagača | 60 listova (80 g/m²) |
| BROŠURA | ovdje. |
12










