Asus ROG RAPTURE GT6 (1-pk) Black
Specifikacije
| Model | GT6(B-1-PK) |
| Priključci | 1 x 2.5 Gigabit WAN Port 3 x Gigabit LAN Ports 1 x USB 3.2 Gen 1×1 Port |
| Standard | WiFi 6 (802.11ax) IPv4 IPv6 Backwards compatible with 802.11a/b/g/n/ac Wi-Fi |
| Antena | Internal antenna x 9 2.4GHz 2×2 5GHz-1 4×4 5GHz-2 4×4 |
| Mod rada | Wireless router mode Access point mode |
| Prijenos podataka | 2.4GHz AX: 2×2 (Tx/Rx) 1024 QAM 20/40MHz, up to 574Mbps 5G-1Hz AX: 4×4 (Tx/Rx) 1024 QAM 20/40/80/160MHz, up to 4804Mbps 5G-2Hz AX: 4×4 (Tx/Rx) 1024 QAM 20/40/80/160MHz, up to 4804Mbps |
| Radna frekvencija | 2.4G Hz 5 GHz-1 5 GHz-2 |
| Karakteristike | 1.7GHz tri-core processor 256MB Flash 512MB DDR4 RAM |
| Sigurnost | WiFi Encryption : WPA3 Personal, WPA2 Personal, WPA Personal, WPA Enterprise, WPA2 Enterprise, Open System WPS Let’s Encrypt DNS-over-TLS SSH Security Scan Firewall • Maximum Firewall Keyword Filter : 64 • Maximum Firewall Network Service Filter : 32 • Maximum Firewall URL Filter : 64 |
| Napajanje | AC Input : 110V~240V(50~60Hz) DC Output : 19 V with max. 2.37 A current / 19.5 V with max. 2.31 A current |
| Dimenzije i masa | 172.3 x 78.1 x 176.75 mm 880 g |
| Ostalo | Više detalja o proizvodu možete pronaći ovdje. |
| Pakiranje | ROG Rapture GT6 RJ-45 Cable Power Adapter Quick Start Guide Warranty Card |
| Jamstvo | 3 godine |
36










